+38 044 538-03-60

office@gerz-construction.com

© GERZ Construction Ukraine.Все права защищены

Ukraine, Kyiv

Украина, Киев

  • Facebook Social Icon
1/0
12.jpg

Нові тренди в бізнесі і університетській освіті: баланс інтересів та цінностей

8 червня 2017 р.  в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана відбувся V Міжнародний Бізнес-форум «Наука - бізнес - освіта: стратегічне партнерство». Третій рік поспіль компанія ГЕРЦ є учасником форуму в особі Директора з персоналу Тетяни Подобедової.

08 Червня 2017

V МІЖНАРОДНИЙ БІЗНЕС-ФОРУМ «НАУКА - БІЗНЕС - ОСВІТА: СТРАТЕГІЧНЕ ПАРТНЕРСТВО»

Центральне місце на Бізнес-форумі займали питання визначення та обліку глобальних трендів в бізнес-середовищі та освіті. Були представлені результати всеукраїнського дослідження збігів і відмінностей мотивів, інтересів і цінностей учасників освітнього процесу.

Учасники сформували сучасні портрети студента, викладача і роботодавця в контексті їх ключових інтересів, визначили больові точки розбіжностей між очікуваннями випускників і вимогами бізнесу до працівників.

Дискусійна панель «Роботодавець - Викладач - Студент: баланс інтересів і цінностей», в якій взяла участь Тетяна Подобедова, охопила питання вдосконалення процесу підготовки фахівців в агробізнесі та банківській сфері, а також підготовки HR-фахівців.

 

Серед інших обговорювались питання:

- наскільки актуальним для бізнесу є тренд фокусування на створенні умов для максимальної самореалізації працівників і їх потенціалу;

- наскільки сильними є культурні відмінності між поколіннями щодо цінностей, мотивів, вимог до життя і чи висуває молоде покоління «специфічні» вимоги до роботодавців та викладачів.