+38 044 538-03-60

office@gerz-construction.com

© GERZ Construction Ukraine.Все права защищены

Ukraine, Kyiv

Украина, Киев

  • Facebook Social Icon
1/0
img144_ceo_09.jpg

31 березня 2015 відбулася конференція RealEstate CEO Conference 2015: Надихаючі приклади подолання кризи.

Це щорічний захід для перших осіб і компаній ринку девелопменту, управління, інвестицій та будівництва нерухомості, на якій виступають практики бізнесу, банкіри, топ-менеджери українських і міжнародних фінансових організацій. Real Estate CEO Conference традиційно є важливим місцем зустрічі гравців галузі.

07 Квітня 2015

КОМПАНІЯ ГЕРЦ НА КОНФЕРЕНЦІЇ REAL ESTATE CEO CONFERENCE 2015

Конференцію відкрив Президент Групи компаній «Герц» Олександр Сергійович Ротов, член Наглядової ради URE Club і віце-президент КБУ.

Перша сесія конференції була присвячена потенціалу і можливостям ринку нерухомості, а також оцінками його інвестиційних можливостей.Спікерами виступали топ-менеджери українських банків і консалтингових компаній, президент Американської торговельної палати в Україні, Президент Міжнародної Федерації нерухомості FIABCI в Україні.

Друга сесія пройшла під девізом «Вихід є завжди: практичні рішення від практиків бізнесу», і спікерами на ній були керівники найбільших компаній - гравців ринку.

Крім Ротова Олександра Сергійовича, який був одним з основних спікерів конференції, в ній брали участь співробітники нашої компанії на чолі з Ярошенком Олегом, директором з розвитку «ГЕРЦ».