+38 044 538-03-60

office@gerz-construction.com

© GERZ Construction Ukraine.Все права защищены

Ukraine, Kyiv

Украина, Киев

  • Facebook Social Icon
1/0
img144_ceo_09.jpg

Група компаній «GERZ CONSTRUCTION» у березні 2015 відзначає 25-річчя роботи на будівельному ринку України. Незважаючи на загальний кризовий стан економіки, в цей ювілейний для групи компаній рік ГЕРЦ, як завжди, виступає надійним партнером для своїх Замовників, підтверджуючи стійкість і перспективи розвитку свого бізнесу.

17 Березня 2015

НАМ 25! - GERZ CONSTRUCTION

Цього року ГЕРЦ продовжує ряд розпочатих раніше будівельних проектів в Україні в традиційних для себе секторах - торгово-розважальному бізнесі та сільському господарстві. При цьому зусилля фахівців компанії зосереджені також на пошуку та розвитку нових проектів в Україні та за кордоном.

Група компаній «GERZ CONSTRUCTION» є однією з найбільш прогресивних на ринку проектування та будівництва України. Якість послуг ГЕРЦ підтверджена міжнародною сертифікацією (ISO 9001: 2008 - система управління якістю; ISO 14001: 2004 - система екологічного управління; OHSAS 18001: 2007 - система управління гігієною та безпекою праці). ГЕРЦ - одна з небагатьох компаній, що застосовують при будівництві жорсткі вимоги екологічного стандарту будівництва BREЕAM. У цьому ювілейному році ГЕРЦ пропонує своїм клієнтам новий інноваційний сервіс - проектування об'єктів з використанням моделей на базі BIM технології та участь Замовника в управлінні будівельними проектами на базі унікальної системи «КІСУП», що забезпечує прозорість, актуальність даних і об'єднання всіх зацікавлених сторін проекту в єдину результативну команду.

Відсвяткувати цю знаменну подію колектив ГЕРЦ традиційно вирішив 6 березня на своїй алеї - Алеї ГЕРЦ в Києві, розташованої по вулиці Ванди Василевської в Шевченківському районі. Присутніх привітав Президент Групи компаній «Герц», заслужений будівельник України, голова Ради директорів і віце-президент Конфедерації будівельників України Олександр Сергійович Ротов:

«За роки роботи ГЕРЦ став важливою, невід'ємною і динамічно розвиваємою частиною, будівельної галузі України. Ми, разом з відомими світовими партнерами-замовниками, такими як АШАН, МЕТRО, RADISSON, Air Liquide і іншими шанованими нами колегами, побудували цілу низку знакових для України об'єктів нерухомості - житлові будинки, об'єкти промислового, комерційного та соціального призначення. Ми створювали і створюємо тисячі робочих місць в країні, і розвиваємо економічний потенціал України. Ми пишаємося результатами своєї праці ».

все3.jpg

Для довідки:

Група компаній «GERZ CONSTRUCTION» є одним з провідних учасників будівельного ринку України. Компанія була заснована в 1990 році як україно-хорватське підприємство «Герц Інко», яке входило в десятку перших зареєстрованих в Україні спільних підприємств. На сьогоднішній день Група компаній об'єднує кілька підприємств будівельної галузі та здійснює повний комплекс послуг в області управління проектами, проектування, будівництва житлової, комерційної та виробничої нерухомості, а також об'єктів інфраструктури.